O FIRMIE TORIM

          Firma „Torim” prowadzi działalność od 1994r. zdobywając doświadczenie podczas realizacji robót kolejowych. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na rynku, systematycznie zwiększaliśmy park maszynowy stawiając na nowoczesne, wysokowydajne maszyny budowlane nie przestając inwestować w rozwój osobisty pracowników. W szybkim tempie doprowadziło to do wzrostu potencjału firmy. W ciągu wielu lat ciężkiej pracy staliśmy się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm z branży torowej na terenie województwa mazowieckiego .
 
          Specjalizujemy się w pracach z branży kolejowej towarzyszącym realizacji obiektów komunikacyjnych takich jak: szlaki i stacje kolejowe, torowiska tramwajowe, skrzyżowania dróg kołowych z torami kolejowymi.
 
          Firma dysponuje odpowiednim potencjałem techn icznym oraz kadrowym, który umożliwia sprawną realizację projektów w branży kolejowej. Obecnie zatrudniamy inżynierów posiadających uprawnienia budowlane w specjalnościach kolejowej oraz drogowej. Park maszynowy stanowi 20 jednostek do robót ziemnych i torowych. Sprzęt obsługiwany jest przez operatorów posiadających odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie.
 
          Cechują nas niezawodność, terminowość realizacji inwestycji, transparentność współpracy oraz wysoce wykwalifikowana kadra techniczna. Cechy te spowodowały że jesteśmy wybierani jako wykonawcy na najważniejszych i najbardziej prestiżowych inwestycjach na terenie całej Polski.